Obchodní podmínky

 

Cílem tohoto webu je podávat pravdivé informace o průběhu hubnutí v průběhu čtyř až  šesti týdnů.  Každý nový zájemce si může ověřit účinnost a výsledky hubnutí po telefonu a nebo e-mailem u registrovaných uživatelů na webu.

Nastavení procedury : Vyberte si ze tří možností.  

1. Vaše registrace a průběh hubnutí je Tajný. Nikdo se nedoví že jste mne navštívily.  

2. Vaše procedura bude z části zveřejněna. Na webu bude viditelná Vaše fotka obličeje, přezdívka + povolání a město kde žijete. Na začátku bude v popisu krátce popsán Váš příběh, začátek procedury + datum.  Po dokončení procedury bude v popisu popsán průběh a výsledek snížení váhy v Kg + fotky před a po dokončení procedury hubnutí + počet dní a datu ukončení. Při nastavení procedury sleva 20% z plné ceny.

3. Vaše procedura bude veřejná. Na webu zveřejním Vaši fotku obličeje, přezdívka + povolání a město kde žijete + datum : začátek a konec procedury. Fotky budou přidávány každý týden dle nastavení na webu + popis průběhu hubnutí. Vše dle nastavení na webu. Po ukončení hubnutí, bude na webu zveřejněn výsledek celého hubnutí v kg + popis + počet dní. Při nastavení procedury sleva 40% z plné ceny.  

Vaše nastavení je důležité. Pokud se rozhodnete pro nastavení Kroku :  2 - 3 pomůžete najít mnoha lidem rychlou cestu ke snížení osobní váhy a zdravému životu bez diety, obezity atd.. Detoxikace organismu pomáhá k úpravě krevního tlaku, cukrovky a celkovému zlepšení zdravotního stavu. Vaše viditelná registrace bude vzorem pro lidi, kteří takovou odvahu nemají. Pomůže jim to překonat strach, ostych atd. Předem Vám děkuji za všechny budoucí žadatele. Díky

Zájemce o hubnutí souhlasí se zveřejněním inzerátu dle vlastního nastavení při registaci. Nastavení procedury / Vyberte si ze tří možností. Fotky přikládejte v těsném oblečení dle nastavení. Při nedodržení smluvních podmínek bude proces hubnutí ukončen.