Obchodní podmínky

 

Cílem tohoto webu je podávat pravdivé informace o průběhu hubnutí v průběhu tří až  šesti týdnů.  Každý nový zájemce si může ověřit účinnost a výsledky hubnutí po telefonu a nebo e-mailem u registrovaných uživatelů na webu.

Nastavení procedury : Vyberte si ze tří možností.  

1. Vaše registrace a průběh hubnutí je Tajný. Nikdo se nedoví že jste mne navštívily.  

2. Vaše procedura bude z části zveřejněna. Na webu bude viditelná Vaše fotka, obličej si může zájemce před uložením rozmazat, přezdívka ( povolání ) Na začátku je v popisu krátce popsán Váš příběh, začátek procedury + datum.  Po dokončení procedury bude v popisu popsán průběh a výsledek snížení váhy v Kg + fotky před a po dokončení procedury hubnutí + počet dní a datum ukončení. Vaše informace pomohou dalším zájemcům. Berte to jako dobrý zkutek a pomoc lidem. Já jsem snížil cenu.

3. Vaše procedura bude veřejnáNa webu bude viditelná Vaše fotka obličeje si může zájemce před uložením rozmazat, přezdívka + povolání. Na začátku je v popisu krátce popsán Váš příběh, začátek procedury + datum. : začátek a konec procedury. Fotky budou přidávány každý týden dle nastavení na webu + popis průběhu hubnutí. Vše dle nastavení na webu. Po ukončení hubnutí, bude na webu zveřejněn výsledek celého hubnutí v kg + popis + počet dní. Při nastavení procedury sleva 30% z plné ceny. Sleva platí pro zájemce kteří požádají o snížení váhy 20 a více Kg.  

Vaše nastavení je důležité. Pokud se rozhodnete pro nastavení Kroku :  2-3  pomůžete najít mnoha lidem rychlou cestu ke snížení osobní váhy a život bez diety, obezity atd.. Detoxikace organismu pomáhá k úpravě krevního tlaku, cukrovky a celkovému zlepšení zdravotního stavu. Vaše viditelná registrace bude vzorem pro lidi, kteří takovou odvahu nemají. Pomůže jim překonat strach, ostych atd. Předem Vám děkuji za všechny budoucí žadatele. Díky

Zájemce o hubnutí souhlasí se zveřejněním inzerátu dle vlastního nastavení při registaci. Nastavení procedury / Vyberte si ze dvou možností. Fotky přikládejte v těsném oblečení dle nastavení. Při nedodržení smluvních podmínek bude proces hubnutí ukončen.