Hubnutí bez hladu, léků a cvičení

Proces hubnutí uživatele Petra

Podívejte se, jak Petra prošla kompletní procedůrou hubnutí. V případě, že si budete chtít pravdivost uvedených dat ověřit, neváhejte využít uvedených kontaktů na uživatele. Uvedení kontaktu je dobrovolné a bylo odsouhlaseno uživatelem. Mějte prosím na paměti, že dotyční chodí do práce a není jejich povinnost být na příjmu 24 hodin denně. V případě využití telefonního čísla prosíme nejdříve zaslat třeba SMS. Děkujeme.

Petra

Prodavačka, Hranice na Moravě

Počáteční váha: 135kg , Dosažená váha: 95kg

Kontaktní informace:
Petka.1@email.cz

Je mi něco přes třicet a vyzkoušela jsem několik neúčinných diet po kterých jsem nakonec ještě přibrala. Na doporučení kamarádky jsem se seznámila s mužem který už mnoha lidem zhubnout pomohl. Po krátkém seznámení jsem se rozhodla projít léčebnou procedurou. Sledujte můj příběh a držte mi palce. Výsledky mého hubnutí budou zveřejněny každý týden. Petra

Před

Po 1 týdnu

Prví týden mám za sebou, zhubla jsem 9 Kg. Je to malá proměna k lepšímu. Začínám tomu věřit. Průběh hubnutí byl bez problému, doporučuji všem. V průběhu jsem neměla hlad ani chuť k jídlu a nemusel jsem cvičit. Je to úžasné, doporučuji všem!

Po 2 týdnu

Zhubla jsem o dalších 10 Kg. Jde to rychle. Každé ráno se zvážím a vidím jak váha klesá. Je to úžasný pocit doporučuji všem. V průběhu jsem neměla hlad ani chuť k jídlu a nemusel jsem cvičit. Je to úžasné, doporučuji všem!

Po 3 týdnu

Mám za sebou tři týdny bez jídla. Zní to neuvěřitelně ale je to pravda. Zhubla jsem dalších 11 Kg. Energie mám na rozdáváni a k tomu dobrou náladu. Chce se mi tančit a mám velkou radost. Už brzy budu jako proutek. Průběh hubnutí byl bez problému, doporučuji všem. V průběhu jsem neměla hlad ani chuť k jídlu a nemusel jsem cvičit. Je to úžasné, doporučuji všem!

Po 4 týdnu

Zhubla jsem celkem 35 Kg. Mám velkou radost, Nedá se to popsat. Ty staré kalhoty si schovám abych nezapomněla jaké to bylo když jsem je nosila a byli mi těsné. Teď se vejdu do jedné nohavice. Je to paráda. Nemůžu tomu ani věřit. V mém životě je to velká proměna a úžasný pocit. Nejen že jsem zhubla ale taky jsem omládla a život je krásný. Sama bych to nikdy nezvládla. Pan léčitel je úžasný člověk. Děkuji. Průběh hubnutí byl bez problému, doporučuji všem. V průběhu jsem neměla hlad ani chuť k jídlu a nemusel jsem cvičit. Je to úžasné, doporučuji všem!

Po 5 týdnu

Dosáhla jsem svého cíle. Zhubla jsem 40 Kg. Jsem šťastná, plná radosti, životní energie a lásky. Ten pocit se nedá popsat, Začíná mi nový život. Na začátku této cesty jsem si to neuměla představit ale dnes je to pravda. Zhubla jsem. Sama bych to nikdy nedokázala. Chtěla bych touto cestou poděkovat muži bez kterého by to nikdy nedokázala. Děkuji za vše. Přála bych si aby můj příběh byl dobrou inspirací pro všechny. Není lehké se vrátit do normálního života a někdy to bez pomoci jiných nejde. Přátelé, pokud máte podobný problém jako jsem mněla Já. Napište mi. Ráda Vám na vaše dotazy odpovím. Petra. Průběh hubnutí byl bez problému, doporučuji všem. V průběhu hubnutí jsem neměla hlad ani chuť k jídlu a nemusel jsem cvičit. Je to úžasné, doporučuji všem!