Hubnutí bez hladu, léků a cvičení

Proces hubnutí uživatele Věra

Podívejte se, jak Věra prošla kompletní procedůrou hubnutí. V případě, že si budete chtít pravdivost uvedených dat ověřit, neváhejte využít uvedených kontaktů na uživatele. Uvedení kontaktu je dobrovolné a bylo odsouhlaseno uživatelem. Mějte prosím na paměti, že dotyční chodí do práce a není jejich povinnost být na příjmu 24 hodin denně. V případě využití telefonního čísla prosíme nejdříve zaslat třeba SMS. Děkujeme.

Věra

Zahradnik, Krnov

Počáteční váha: 84kg , Dosažená váha: 69kg

Kontaktní informace:
ccairo.karel@seznam.cz

Jsem ve věku lehce přes padesát let a i když jsem stále v pohybu tak se mi nedaří zhubnout. Zkrátka pomalu přibírám a chci s tím něco udělat. Snažila jsem se Váhu snížit různou dietou ale efekt byl nepatrný. Náhodou jsem se doslechla že v Praze žije člověk který umí dělat zázraky. Po krátké konzultaci jsem se rozhodla podstoupit proceduru hubnutí bez hladu. Věřím že se mi to povede a Vy přátelé mi držte palce. Celí příběh uvidíte v mém nastavení včetně fotek a popisu. Držte mi palce. Věra

Před

Po 1 týdnu

Za první týden sem zhubla 4 Kg. Jde to dobře a rychle. Mám dobrou náladu a cítím se skvěle. Průběh hubnutí byl bez problému, doporučuji všem. V průběhu jsem neměla hlad ani chuť k jídlu a nemusel jsem cvičit. Je to úžasné, doporučuji všem!

Po 2 týdnu

Zhubla jsem šest Kg. Mám dobrý pocit kdy ráno stoupnu na váhu. Funguje to. Průběh hubnutí byl bez problému, doporučuji všem. V průběhu jsem neměla hlad ani chuť k jídlu a nemusel jsem cvičit. Je to úžasné, doporučuji všem!

Po 3 týdnu

Jsem na konci své cesty a stálo to zato. Zhubla jsem dalších šest Kg a celkem : 15 Kg. Mám dobrou náladu a svěží energii. Cítím se na dvacet. Bez cizí pomoci bych to nikdy nedokázala. Moc děkuji. Průběh hubnutí byl bez problému, doporučuji všem. V průběhu jsem neměla hlad ani chuť k jídlu a nemusel jsem cvičit. Je to úžasné, doporučuji všem! Omlouvám se za nedostatek fotek.