Hubnutí bez hladu, léků a cvičení

Proces hubnutí uživatele Monika

Podívejte se, jak Monika prošla kompletní procedůrou hubnutí. V případě, že si budete chtít pravdivost uvedených dat ověřit, neváhejte využít uvedených kontaktů na uživatele. Uvedení kontaktu je dobrovolné a bylo odsouhlaseno uživatelem. Mějte prosím na paměti, že dotyční chodí do práce a není jejich povinnost být na příjmu 24 hodin denně. V případě využití telefonního čísla prosíme nejdříve zaslat třeba SMS. Děkujeme.

Monika

Skladnik, Banská Štiavnica

Počáteční váha: 72kg , Dosažená váha: 62kg

Kontaktní informace:
monika.felbrova@gmail.com

Nemám to jednoduché. Asi rok jsem chodila cvičit ale nic se nedělo. Zhubla jsem asi 1 Kg. Nejsem tlustá ale ráda bych zhubla sedl Kg. Zvýšená váha mi zůstala po porodu a nejde sní hnout. V Praze mám kamarádku a ta mi napsala že narazila na člověka který umí pomáhat s hubnutím. Tak jsem se vydala na cestu.Po krátkém setkání a příjemném rozhovoru jsem se rozhodla to zkusit. Přátelé. Držte mi palce. Chci zhubnout. Monika

Před

Po 1 týdnu

Je to paráda. Zhubla jsem 4 Kg. Průběh hubnutí byl bez problému, doporučuji všem. V průběhu jsem neměla hlad ani chuť k jídlu a nemusel jsem cvičit. Je to úžasné, doporučuji všem!

Po 2 týdnu

Zhubla jsem další 4 Kg. Je to lepší než jsem čekala. Cítím se moc dobře. Děkuji za pomoc. Stálo to zato. Průběh hubnutí byl bez problému, doporučuji všem. V průběhu jsem neměla hlad ani chuť k jídlu a nemusel jsem cvičit. Je to úžasné, doporučuji všem!