Hubnutí bez hladu, léků a cvičení

Proces hubnutí uživatele Lulu

Podívejte se, jak Lulu prošla kompletní procedůrou hubnutí. V případě, že si budete chtít pravdivost uvedených dat ověřit, neváhejte využít uvedených kontaktů na uživatele. Uvedení kontaktu je dobrovolné a bylo odsouhlaseno uživatelem. Mějte prosím na paměti, že dotyční chodí do práce a není jejich povinnost být na příjmu 24 hodin denně. V případě využití telefonního čísla prosíme nejdříve zaslat třeba SMS. Děkujeme.

Lulu

V domácnosti, Praha

Počáteční váha: 100kg , Dosažená váha: 90kg

Kontaktní informace:
lulu.stuchlik@seznam.cz

Překročila jsem padesátku a za několik posledních let jsem přibrala na 100 Kg. Vyzkoušela jsem mnoho diet ale výsledek byl vždy stejný. Moje váha se mne statečně drží a Já se trápím zbytečně. Mám od mládí problém se štítnou žlázou a Zhubnout nejde. Pomalu stále přibírá. Na internetu jsem našla odkaz na Hubnutí bez hladu, léků a cvičení. Zrovna mají akci a vše je zadarmo. Tak jsem se rozhodla že to vyzkouším. Dnes jsem navštívila pana Josefa a po krátkém rozhovoru jsem se zaregistrovala. Přátelé, sledujte můj příběh. Za týden přidám nové fotky a napíšu jak vše pokračuje. Bude to jistě zajímavé. Lulu. 18. 11. 2017. Přátelé musím se pochlubit. Za čtyři dny jsem zhubla 5 Kg. S nadváhou bojuji celí život ale tohle se mi nikdy nepodařilo. A to jsem zkoušela opravdu všechno. Je to úžasné, doporučuji všem. Lulu

Před

Po 1 týdnu

Přátelé, mám za sebou týden půstu a cítím se opravdu dobře. Mám dole 7 kg. Teď už věřím, že se mi podaří snížit osobní váhu na 85 Kg a zlepší se i moje zdraví. Už teď se cítím mnohem lépe, mám víc energie a nejsem tak unavena. Mám dobrou náladu a zlepšil se mi zrak. Nic podobného jsem nepoznala víc jak deset let. Pan Mikšík mi před začátkem procedury slíbil že mne naučí pít vodu a to se opravdu povedlo. Příjem vody je několikanásobný. Před týdnem jsem vypila sotva litr vody denně. Zkrátka funguje to. Začínají mi padat kalhoty, no prostě je to sranda. Doporučuji všem, kdo chce zlepšit postavu a hlavně svůj zdravotní stav. Zkuste to. Je to krok jinam, neuměla jsem si to představit, ale teď jsem ráda že jsem do toho šla. V průběhu týdne jsem neměla hlad ani chuť na jídlo a nemusela jsem cvičit. Je to prima a už se nemůžu dočkat co mi přinese příští týden. Pokud se chcete na něco zeptat tak mi napište. Ráda odpovím všem.

Po 2 týdnu

Zhubla jsem celkem 9 Kg za čtrnáct dní a považuji to za úspěch. Průběh hubnutí byl bez problému, doporučuji všem. V průběhu jsem neměla hlad ani chuť k jídlu a nemusel jsem cvičit. Je to úžasné, doporučuji všem!

Po 3 týdnu

Přátelé mam za sebou poslední třetí týden a jsem spokojená. Celkem jsem zhubla 10 Kg. Ještě nikdy se nic podobného nepodařilo. Moje štítná žláza mi to nikdy neumožnila. Je to velky problém. Snížení mé váhy je na fotkách vidět a Já mam velkou radost. Průběh hubnutí byl bez problému, doporučuji všem. V průběhu jsem neměla hlad ani chuť k jídlu a nemusel jsem cvičit. Je to úžasné, doporučuji všem! Máte nějaké dotazy. Napište mi. Ráda Vám odpovím. Lulu.